AFRİN'DE ZAFERE GİDEN KAHRAMAN TÜRK ASKERİNİN DULARIMIZLA YANINDAYIZ. Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi....Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi...Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!

Her gün nakliyat

EV TAŞIMA / OFİS TAŞIMA

0850 228 5251

0216 371 76 05

0212 211 61 66

 • slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1
 • darkblurbg

Zeytin Dalı Harekatı: 5 soruda Türkiye'yi Afrin'de ne bekliyor?

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Suriye'nin kuzeybatısında bulunan Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'nın başladığını açıkladı.

Açıklamada harekatın amacı, Türkiye'nin sınırlarında ve bu bölgede güvenlik ve istikrarın sağlanması olarak tanımlandı. Operasyon kapsamında "Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak" da amaçlar arasında sıralandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Afrin'in ardından sırada Menbiç'in olduğunu söyledi.

Türkiye'nin Zeytin Dalı Herakatı'na başlamasıyla birlikte Afrin ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık.

TSK, Suriye'de nerelere asker konuşlandırdı?

Türkiye, 2016'ta düzenlediği Fırat Kalkanı Harekâtı'yla sınırın Suriye tarafındaki 2 bin kilometrekarelik bir bölgeyi IŞİD'den temizledi. Şu anda TSK'nın korumasındaki ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) denetimindeki bölge Fırat Nehri'nin batısında Azez'den Cerablus'a dek uzanıyor.

 

Bu web sitemizde sizleri nakliyat hakkında ve bizim çalışmlarımız ve yapalibidiklerimiz hakkında bilgilerdirmelerde bulancağız. Nakliyat adı altında tüm ihityiçalrınız için çağrı merkezmizi arayaiblri yada bir kere çağrı yapıp kapatırsanız size geri dönüş yapıp nakliyat hakkındaki sorularınızn cevaplarını vermeye çalışan çok sayıdaki nakliye personelimiz telefonumuzun ucundadır.

Fırat Kalkanı Harekâtı sadece Türk sınırındaki IŞİD tehdidini ortadan kaldırmakla kalmadı, iki özerk Kürt bölgesi Afrin ve Kobani arasında bir tampon bölge oluşturdu ve Kürtlerin Suriye'de Türkiye sınırı boyunca uzanan bir koridor oluşturmasını engelledi.

Türkiye, Suriye'nin kuzeybatısındaki İdlib'e de asker gönderdi. Bölge, Mayıs 2017'de Türkiye, İran ve Rusya arasında imzalanan anlaşmayla çatışmasızlık bölgelerinden biri haline geldi.

Yapılan ateşkes anlaşmasının ardından, TSK Ekim 2017'de İdlib'e girerek, gözlem noktaları oluşturdu.

İdlib'e asker konuşlandırmak, aynı zamanda Türkiye'nin Afrin'in güneyinde de bir askeri varlığa sahip olmasını sağladı.

Türkiye neden Afrin'e girmek istiyor?

Afrin'e girmek, Suriye'deki Kürtlerin yükselişini önlemeyi amaçladığından Türkiye'nin Fırat Kalkanı Harekâtı'nın devamı olacak. Afrin, Türkiye'nin sınırının hemen ötesinde ve YPG ve TSK arasındaki çatışmalar aylardır sürüyor.

YPG, Afrin'in denetimini 2012'de ele geçirmiş ve fiilen özerk bir yönetim kurmuştu.

Türkiye YPG'yi PKK'nın bir uzantısı olarak görüyor. Ankara, kendi Kürt nüfusunun ayrılmasından kaygılandığı için sınırın diğer yanında bir bağımsız devlet kurulmasına şiddetle karşı çıkıyor.

Afrin'de Türkiye'yi ne bekliyor?

Kürt medyasındaki haberlere göre, Suriyeli Kürtler ve Afrin'deki müttefikleri, olası bir TSK operasyonu için yüksek düzeyde alarmda.

Suriyeli Kürtlere ait ANHA Haber Ajansı, Afrin'deki yetkililerin TSK'nın operasyonunun önlenmesi için uluslararası topluma ve bölgesel güçlere çağrıda bulunduğunu bildirdi.

ANHA'nın internet sitesinde yayımlanan açıklamada, "Biz Afrin kantonundakiler, bölgede faal olan tüm bölgesel güçlere, uluslararası kuruluşlara ve insan hakları örgütlerine Türk devletinin siviller ve güvenli bölgeleri hedef almasının önlenmesi için çağrıda bulunuyoruz" denildi.

YPG'nin Kadın Koruma Birlikleri YPJ ve Afrin bölgesinde faaliyet gösteren Öz Savunma Güçleri, herhangi bir saldırıya direneceklerini duyurdu.

Silah ve diğer askeri malzemeleri kullanabilen siviller de, yerel güçlerin savunma hazırlıklarına yardımcı olmak için Öz Savunma Güçleri bürolarına gittiler.

Kuzey Suriye'de başka kimlerin askeri gücü var?

Kürtlerin dışında, ABD, Rusya, Suriye hükümeti ve muhalif örgütlerin Kuzey Suriye'de güçleri bulunuyor. ABD öncülüğündeki koalisyonun güçleri genelde Kürtlerin hâkimiyetindeki Suriye Demokratik Güçleri'nin (SDG) denetimindeki yerlerde. Bu alan Deyrezor'dan batıya Menbiç'e kadar uzanıyor.

Ancak Menbiç'in ötesinde, Rus güçleri ve Suriye Ordusu Kürtlerin denetimindeki bölgelerin yakınlarında konuşlu. Buna Afrin'in dış kesimleri de dâhil.

Cihatçı örgütler ve Türkiye'nin desteklediği muhalif gruplar da Afrin'in doğusu ve güneyindeki önemli bölgeleri elinde tutuyor.

Kürt yetkililer, Türkiye'nin Afrin'e Moskova'nın onayı olmadan saldıramayacağını söylüyor. Afrin'de Kürtlerin öncülüğündeki güçlerle Suriye hükümetine ait bölge arasındaki sınır hattında Rus askeri polisleri görev yapıyor.

ABD'nin tartışmalı son hamlesi neydi?

Türkiye aynı zamanda, ABD'nin aralarında YPG unsurlarının da bulunduğu yeni bir sınır koruma gücü kurma kararı aldığı bir dönemde Afrin'e olası bir operasyonla askeri gücünü göstermek istiyor.

ABD, Türkiye'nin rahatsızlığına karşın Kürtleri IŞİD'la savaşta etkin bir müttefik olarak görüyor. İki NATO müttefiki arasındaki ilişkiler ABD'nin YPG'yi silahlandırmaya karar vermesinin ardından bozulmuştu.

ABD'nin 30 bin kişilik yeni bir güvenlik gücü kuracağı duyurusu Ankara'yı daha da öfkelendirdi.

YPG militanlarının yeni sınır koruma gücünün bir parçası olarak ABD'den eğitim alacağı haberleri üzerine ABD maslahatgüzarı Türkiye Dışişleri Bakanlığına çağrıldı.

Türkiye, YPG'ye verilecek eğitim ve silah yardımının ülkeye karşı kullanılmak üzere PKK'nın eline geçeceğini söylüyor.

 

.

HIZLI ve GÜVENLİ NAKLİYECİLİK

Cihan Trans Evden Eve Nakliyat, 2000 yılında İstanbul' da kurulmuş, Zamanla Evden EveNakliyat ile başladığı hizmet ağını genişleterek bugün nakliye ve taşımacılık adına ne varsa tamamına hizmet veren firma olmuştur. Tüm bu evden eve nakliyat işlerinde müşteri odaklı hizmet anlayışı ile istanbul ve çevre illerde de bayi agını uzman bir şekilde kurmuş olup, sürekli büyüyen nakliye kamyonları ve asansörlü nakliye araçları ile nakliyat hizmetlerinde kaliteyi bozmadan SÜPER NAKLİYE işleri yapmaktadır.

PAKETLEMELİ NAKLİYECELİK

Paketleme kesinlikle yaparız. Paketleme yapmak eşyalarınızı çizilmelere, darbelere, kire ve toza karşı en iyi korumanın yolu ve en iyi önlem aracıdır. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazmanız da odalara ayırırken karışıklık olmaması açısından önemlidir. Havalı köpüklü naylon malzemeler de taşınma yapılan eşyalarda çizilme yada herhangi bir kötü sonuç riskinı sıfıra indiriyoruz. Kırılacak eşyalarınızı her türlü riske ve taşınmanın zor şartlarına karşı korumak için değerli eşyalarınızı köpük ve naylon ambalajlar ile paketlemesi cihan trans nakliyat ekibi süper bir işçilikle kaplamaktadır.

ZAMANIN DEĞERLİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ.

Şehirlerarası yada şehir içi farketmez EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerimizden yararlanabilir, eşyalarınızın taşınma durumunu sorgulayabilir ayrıca taşınma talebinizi iletebilirsiniz. En uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeyen nakliye tekliflerimiz için CİHANTRANS evden eve nakliyat.

EV TAŞIMA / OFİS TAŞIMA / EVDEN EVE TAŞIMA ŞİRKETİ CİHAN TRANS NAKLİYAT STRATEJİLERİ

sabah : 08:00 - akşam :22:00

Sadece mesai saatleri içinde size hizmet verebilmekteyiz. Yapamayacağımız şeyleri yazmayız da söylemeyizde.

TÜRKİYE ÇAPINDA 72 BAYİ ve HER BAYİ İÇİN 1 BÜYÜK 1 KÜÇÜK NAKLİYAT KAMYONU

Eşyanlarınınz boyutlaına göre nakliye kamyonu organizasyonu şirketimiz tarafından sizin için en uygunu ve en hesaplısı seçilir.

GÜVENLİ NAKLİYECİLİK / KANUNUNİ SORUMLULUK

Tüm taşıma personelimiz sigorta ve kanuni giderleri şirketimiz tarafından karşılanır.Tüm sürücülerimiz yetki belgeleri eksiksiz yola çıkmaya mecburdur.t

TÜM TÜRKİYE' ye GÜVENLE ULAŞTIRMA SÖZÜ.

Türkiyenin ucu bucağı bizim için hiç bir zaman taşıma yapmaya engel değildir.

WHATS UP dan bize yazın

0532 541 83 83

zamanında teslimat

Zamanında teslimat yapmak bizim için çok önemlidir. Bunu yaparken yol ve hız sınırlarını %100 uymaktayız. Zaman ve güvenlik ilk önceliğimizidr.

EVDEN EVE NAKLİYAT, taşıma şekilleri ve taşıma çeşitlerimizi aşağıda size reismli olarak anlatmaya çalıştık.

EVDEN EVE NAKLİYE PLANLAMASI

 • Müşteri İstekleri dogrultusunda ORTAK bir sözleşme

 • Eşya paketlemesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi

 • Evden eve nakliyat kamyonumuza şirketimiz personeli tarafından yerleştirilmesi

 • varış yerinde montaj ve kurulum dahil teslim etme.

EVDEN EVE NAKLİYE (ev-ofis taşıma)

şehir içi nakliye

0850 228 52 51

cihan trans şehir içi nakliyat

şehirlerarası nakliye

0216 371 76 05

cihan trans şehirlerarası nakliyat

asansörlü nakliye

0532 541 83 83

cihan trans asansörlü nakliyat

sigortalı nakliye

0212 211 61 66

cihan trans sigortalı nakliyat

Evden eve nakliyat referanslarımız :

dap yapı

ev taşıma, ofis taşıma, rezidans nakliyatı

Dap yapı bünyesinde tüm projelerinde ev taşıma ofis taşıma ve rezidans taşıma hizmetlerimiz değerli müşterimizin değerli eşyalırını en uzman personelimz tarfından özenle taşımaktayız..

Sigortalı ve kaliteli nakliye için bizi tercih edin rahat ve güvenle taşımaclığın keyfinini bizimle yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en usta olduğumuz işdir.

nish adalar

büyük ev taşıma, lüks konut nakliyesi

maltepenin en lüks konutlarına en kaliteli nakliyat için sizde cihan trans evden eve nakliyat şirketimize bekleriz..

Lüks ve ugun fiyatı bir arada sunan şirketimizi tercih edin rahat ve güvenle taşımacılığın keyfinini yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en keyifli olduğumuz işdir.

NAKLİYAT DENİNCE AKLA NE GELİRSE BİZ TALİBİZ.

ocak

2018

ofis nakliyesi

OFİS TAŞIMA

Tam Kurumsal ofis şirket plaza büro fbarika dersane hastane kasa vesair tüm iş naklşiyesi ihtiyiçalrınızda cihan trans nakliyat a.ş. .

ocak

2018

ev nakliyesi

EV TAŞIMA

Uzman personel ile uzamn ev taşıamcılığı cihan trans evden eve.

13 ocak

2018

sözleşmeli nakliye

SİGORTALI TAŞIMA ŞİRKETİ

Sizde cihan trans nakliyatın uzman personeli ile nakliye oraganizasyonu zaman varış paketleme montaj deomantaj işlerini şirketimizin uzman personeli ile çözüme ulaştımayı bekliyoruz.

CİHAN TRANS | evden eve nakliyat, şehir içi taşıma şirketi 0850 2285251
30.gününde AFRİN'DE ZAFERE GİDEN KAHRAMAN TÜRK ASKERİNİN DULARIMIZLA YANINDAYIZAfrin neden önemli? Afrin Türkiye için önemli çünkü Hatay ve Kilis'in tam karşısında ve bu sınırın terör örgütü PKK uzantısı YPG'nin elinde olmasını istemiyor. YPG için önemli çünkü burası Akdeniz'e açılan kapı. ABD için önemli çünkü sınırımızda planladığı Kürt devletinin Akdeniz'e kadar uzanmasını istiyor. Rusya için önemli çünkü destekçisi olduğu Esad'a muhalif ÖSO'nun eline geçsin istemiyor. TSK’nın Afrin’e yönelik gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Koray Karaca için Pendik’teki eski dumankaya camii yeni 15 Temmuz Şehitler Camii’nde cenaze töreni düzenleniyor. Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşı Kartal’daki baba evinde alınan helalliğin ardından camiye getirildi. Şehidin babası Ramazan Karaca ve annesi Fadime Karaca taziyeleri kabul ederken, havanın yağışlığı olmasına rağmen yüzlerce kişinin camiye akın ettiği görüldü. Yüzlerce vatandaş yağmurun altında Afrin şehidini son yolculuğuna uğurluyor.. Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi....Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi...Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!

Kurumsal evden eve nakliyat şirketi

EV TAŞIMA / OFİS TAŞIMA

0850 228 5251

0216 371 76 05

0212 211 61 66

 • slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1
 • darkblurbg

CİHAN TRANS NAKLİYAT A.Ş. ye HOŞGELDİNİZ

Bu web sitemizde sizleri nakliyat hakkında ve bizim çalışmlarımız ve yapabildiklerimiz hakkında bilgilendirmelerde bulanacağız. Nakliyat adı altında tüm ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizi arayabilir yada bir kere çağrı yapıp kapatırsanız size geri dönüş yapıp nakliyat hakkındaki sorularınızın cevaplarını vermeye çalışan çok sayıdaki nakliye personelimiz telefonumuzun ucundadır..

HIZLI ve GÜVENLİ NAKLİYECİLİK

Cihan Trans Evden Eve Nakliyat, 2000 yılında İstanbul' da kurulmuş, Zamanla Evden EveNakliyat ile başladığı hizmet ağını genişleterek bugün nakliye ve taşımacılık adına ne varsa tamamına hizmet veren firma olmuştur. Tüm bu evden eve nakliyat işlerinde müşteri odaklı hizmet anlayışı ile istanbul ve çevre illerde de bayi agını uzman bir şekilde kurmuş olup, sürekli büyüyen nakliye kamyonları ve asansörlü nakliye araçları ile nakliyat hizmetlerinde kaliteyi bozmadan SÜPER NAKLİYE işleri yapmaktadır.

PAKETLEMELİ NAKLİYECELİK

Paketleme kesinlikle yaparız. Paketleme yapmak eşyalarınızı çizilmelere, darbelere, kire ve toza karşı en iyi korumanın yolu ve en iyi önlem aracıdır. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazmanız da odalara ayırırken karışıklık olmaması açısından önemlidir. Havalı köpüklü naylon malzemeler de taşınma yapılan eşyalarda çizilme yada herhangi bir kötü sonuç riskinı sıfıra indiriyoruz. Kırılacak eşyalarınızı her türlü riske ve taşınmanın zor şartlarına karşı korumak için değerli eşyalarınızı köpük ve naylon ambalajlar ile paketlemesi cihan trans nakliyat ekibi süper bir işçilikle kaplamaktadır.

ZAMANIN DEĞERLİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ.

Şehirlerarası yada şehir içi farketmez EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerimizden yararlanabilir, eşyalarınızın taşınma durumunu sorgulayabilir ayrıca taşınma talebinizi iletebilirsiniz. En uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeyen nakliye tekliflerimiz için CİHANTRANS evden eve nakliyat.

EV TAŞIMA / OFİS TAŞIMA / EVDEN EVE TAŞIMA ŞİRKETİ CİHAN TRANS NAKLİYAT STRATEJİLERİ

sabah : 08:00 - akşam :22:00

Sadece mesai saatleri içinde size hizmet verebilmekteyiz. Yapamayacağımız şeyleri yazmayız da söylemeyizde.

TÜRKİYE ÇAPINDA 72 BAYİ ve HER BAYİ İÇİN 1 BÜYÜK 1 KÜÇÜK NAKLİYAT KAMYONU

Eşyanlarınınz boyutlarına göre nakliye kamyonu organizasyonu şirketimiz tarafından sizin için en uygunu ve en hesaplısı seçilir.

GÜVENLİ NAKLİYECİLİK / KANUNUNİ SORUMLULUK

Tüm taşıma personelimiz sigorta ve kanuni giderleri şirketimiz tarafından karşılanır. Tüm sürücülerimiz yetki belgeleri eksiksiz yola çıkmaya mecburdur.t

TÜM TÜRKİYE' ye GÜVENLE ULAŞTIRMA SÖZÜ.

Türkiyenin ucu bucağı bizim için hiç bir zaman taşıma yapmaya engel değildir.

WHATS UP dan bize yazın

0532 541 83 83

zamanında teslimat

Zamanında teslimat yapmak bizim için çok önemlidir. Bunu yaparken yol ve hız sınırlarını %100 uymaktayız. Zaman ve güvenlik ilk önceliğimizdir.

EVDEN EVE NAKLİYAT, taşıma şekilleri ve taşıma çeşitlerimizi aşağıda size resimli olarak anlatmaya çalıştık.

EVDEN EVE NAKLİYE PLANLAMASI

 • Müşteri İstekleri dogrultusunda ORTAK bir sözleşme

 • Eşya paketlemesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi

 • Evden eve nakliyat kamyonumuza şirketimiz personeli tarafından yerleştirilmesi

 • varış yerinde montaj ve kurulum dahil teslim etme.

EVDEN EVE NAKLİYE (ev-ofis taşıma)

şehir içi nakliye

0850 228 52 51

cihan trans şehir içi nakliyat

şehirlerarası nakliye

0216 371 76 05

cihan trans şehirlerarası nakliyat

asansörlü nakliye

0532 541 83 83

cihan trans asansörlü nakliyat

eşya depolama

0212 211 61 66

cihan trans sigortalı nakliyat

Evden eve nakliyat referanslarımız :

dap yapı

ev taşıma, ofis taşıma, rezidans nakliyatı

Dap yapı bünyesinde tüm projelerinde ev taşıma ofis taşıma ve rezidans taşıma hizmetlerimiz değerli müşterimizin değerli eşyalarını en uzman personelimiz tarafından özenle taşımaktayız..

Sigortalı ve kaliteli nakliye için bizi tercih edin rahat ve güvenle taşımacılığın keyfinini bizimle yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en usta olduğumuz işdir.

nish adalar

büyük ev taşıma, lüks konut nakliyesi

maltepenin en lüks konutlarına en kaliteli nakliyat için sizde cihan trans evden eve nakliyat şirketimize bekleriz..

Lüks ve ugun fiyatı bir arada sunan şirketimizi tercih edin rahat ve güvenle taşımacılığın keyfinini yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en keyifli olduğumuz işdir.

NAKLİYAT DENİNCE AKLA NE GELİRSE BİZ TALİBİZ.

şubat

2018

ofis nakliyesi

OFİS TAŞIMA

Tam Kurumsal ofis şirket plaza büro fabrika dersane hastane kasa vesair tüm iş nakliyesi ihtiyaçlarınızda cihan trans nakliyat a.ş.

şubat

2018

ev nakliyesi

EV TAŞIMA

Uzman personel ile uzman ev taşımacılığı cihan trans evden eve.

22 şubat2018

2018

sözleşmeli nakliye

SİGORTALI TAŞIMA ŞİRKETİ

Sizde cihan trans nakliyatın uzman personeli ile nakliye oraganizasyonları, zaman varış paketleme montaj deomantaj işlerini şirketimizin uzman personeli ile çözüme ulaştırmayı bekliyoruz.

EV NAKLİYESİ

Uzman ev taşıma ekibimiz, eksperlerimiz ve 19 yıllık ev nakliyesi tecrübemizle müşterilerimize Türkiye’nin 81 ilinde en kaliteli paketlemeli ve asansörlü ev taşıma ev nakliyesi hizmetleri sunuyoruz. Ev nakliyesi hizmetlerimizle taşınmanın bütün zorluklarını ve ağırlığını sizden alıp bir sırtlıyoruz. Ev nakliyesi ihtiyaçlarınızda cihantrans nakliyat a.ş. 08502285251

Uzman Ev Nakliyesi

Tam 19 yıldır ev nakliyesi yapıyoruz. Siz anladınız ne demek istedigimizi. Ev nakliyesi bizim işimiz.

0532 5418383

Asansörlü Ev Nakliyesi

Asansörlü nakliye vincimiz sayesinde apartman içinde duvarlara çarpma riski ortadan kalkar. Bina içinde taşıma sırasında hasar oluşmasını engeller. Hızlı ve Pratik kullanımı sayesinde eşyaların daha hızlı olarak nakliye araçlarına yüklenme ve boşaltmasını sağlar. İstanbulda en iyi asansörlü evden eve nakliyat şirketi için cihan trans evdeneve nakliyat şirketi garantili ve olmazsa olmaz paketlemeli ambalajlmalı şekilde siz hiçbir şeye dokunmadan taşıma ve nakliyesini yapar. Geniş kapsamlı ev yada ofis taşımak için cihantrans nakliyat olarak 32.kata kadar yükselebilen akıllı vinçli taşımacılık yapmaktayız. Sadece cihantrans nakliyat a.ş. tüm nakliyat işini komple yapabilecek kapasiteye sahipdir. Sigortalı ofis ve işyeri taşımak büyük bir avantajdır. Ucuz işler yada sizin bilmediğiniz ufak taşımacılık ayrıntıları size büyük zararlar açabilir. Bizimle sigortalı ve garantili asansörlü nakliyeciliğin keyfini ve kalitesini görün.

0216 3717605

Paketlemeli Ev Nakliyesi

Uzman EV NAKLİYESİ personelimizin yaptığı kaliteli malzeme ile doğru ambalajlama ve paketleme sonucunda eşyalarınız; içeriğine, yapısına, türüne, bekleme süresine ve bekleyeceği yere göre kalın patpatlı naylon nakliye poşetlerimizle ambalajlanarak olası çizilmelere karşı tam korunmuş olur.

0212 2116166