askılı taşımacılık

EV, OFİS TAŞIMA ŞİRKETİ

0850 228 5251

0216 371 76 05

0212 211 61 66

ASKILI TAŞIMACILIK

mart

2018

CİHAN TRANS ASKILI TAŞIMACILIK, EŞYA NAKLİYATI

İSTANBUL ASKILI TEKSTİL TAŞIMA ve NAKLİYESİ

Evden eve nakliye denince ilk akla gelen KURUMSAL NAKLİYAT firması olan şirketimiz cihantrans yılların verdiği trecrübe ile kaliteli taşımacılık için tüm nakliye alanlarındaki ihtiyaçları karşılayabilcek kapasite( yani kamyon, asansörlü vinç, taşıma personeli, askılı tekstil kutuları, şehir içi yada şehir dışı nakliye organizasyonları) ve kurumsallığa sahiptir.

İstanbulda en iyi Askılı Taşımacılık işini yapıyoruz. Askılı nakliye kutularımzla eşyalarınız taşınırken kırışıklık, tozlanma, katlanma gibi sorunlarıortadan kaldırmaya yarar. Askılı nakliyat ile eşyalarınızı direk dolabınızın içine yerleştiriyoruz. Hemen dolabınızı kullanmaya başlarsınız. Askılı taşımacılık denince sadece cihan trans nakliyat da bulunan özel kırılmaz kendinden askılı kolilerimizle taşımacılık yapıyoruz. yeteriz. Sigortalı taşımanın avantajları ile dolu cihan trans şirketimiz askılı ev ofis tekstil firması giyim mağzası gibi işyerlerini özelasklı kutlarımızla kendi personelimz tarafından kolilere yerştrimesi yapıldıktan sonra koli üzerine isim yazılıyor ve daha sonra kapakı çelik kasalı evden eve nakliye kamyonlarımza aktarımı sağlanıyor. Ucuz işler yada sizin bilmediğiniz ufak taşımacılık ayrıntıları size büyük zararlar açabilir. Bizimle sigortalı ve garantili nakliyeciliğin keyfini ve kalitesini görün. İstenildiği takdir de asansörlü nakliyat da yapacak kamyon ve asansörlü vinçimiz de firma bünyesinde bulunmaktadır.

Sigortalı Askılı Nakliyat

Tüm Taşınacak eşyalar TAŞIMA SİGORTASI ile yüzde yüz güvence altına alınmaktadır. Sigorta bedeli istenirse +150TL olarak hesaplanmaktadır.

Sözleşmeli Askılı Nakliyat

Karşılıklı sözleşme imzaladıkdan sonra müşterimizin müsait olduğun günde tam zamanında taşıma ve nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPER HİZMETİ

Taşınacak eşyanın boyutu ve binanın merdinen ve kat yüksekliğine göre kamyon ve personel ayarlanacağı için önceden gelip ücretsiz olarak yerinizde bakıp inceleyip en uygun fiyata en güvenli ve kaliteli nakliyat fiyat teklifimizi sunuyoruz.

ASKILI TAŞIMACILIK ŞİRKETİ

Bina çok yüksek yada merdinven dar olması durumlarınıda yada bina yönetiminin asansörü kullanmaya izin vermediği durumlarda ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT KAMYONUMUZLA gelip eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız.

ŞEHİR İÇİ ASKILI EV yada MAGAZA TAŞIMACILIĞI

Şehir içi her gün nakliyat araçlarımız ve nakliyat asansörümüz müşterilerimize hizmet vermektedir.

ŞEHİRLER ARASI ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIGI

Şehirler arası uzak yada yakın olması bizim için hiçbir problem yada sorun oluşturmaz. Eğer anlaşma sağlanırsa söz verdiğimiz günde eşyalarınızı yerine ulaştırırız..

istanbulsehirlerarasinakliyat.net