Evden eve nakliyat

9 yıldır evden eve hizmet deneyimi ile, kaliteli ve doğru hizmet uygulayışı, ve buna bağlı olarak oluşan sağlam temele dayalı evden eve nakliyat hizmeti. Nakliyat firmaları arasında seçim yaparken evinizdeki eşyaların boyutlarını, eşyaları ve koli sayısı ile ilgili net olarak ya bakmamız gerekir yada reimlerinin mutlaka tarfımıza atılması gerekir. Savaş grup nakliyat şirketimiz ücretsiz olarak keşif hizmeti yada ekspertiz için evinize gelip eşyayı binayı merdiven boşlukarı gibi evden eve nakliyeyi oragnize etmeden önce görülmesi gerekne yerlerikenid personelim yerinde görüp planmlamayı yapıyoruz. Böylelikle kişiye özel evden evenakliyat ihtiyaçlarınıza yönelik size özel nakliyat çözümleri elde etmiş oluyoruz..

evdenevenaklyat

Evden eve nakliye

Evden eve nakliye öncesi yani nakliye işine başlmadan önce ev nakliyesinn kapsamı, tutarı, boyutu, günü, sigortası gibi elinizde mutlaka bir sözleşme anlaşma yada yazılılı imzalı tarafların imzaladığı yazışma mutlaka olması gerekiyor. Taşınma sırasında eğer eşyalarınıza herhangi bir zarar gelirse bu durumda sigortadan yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmeniz gerekiyor. Savaş grup nakliyat firmamız eşyaları paketleme yaparak taşımasını sağlamaktdaır. böyleleikle çizilme kırılma gibi olumsuzlujkları en aza indirmektedir. Bunları yapdıkdan sonra herhangibir zarar bizim tafaımıdan meydan gelirse zararın tamammnı ödemeyi taahhüt ediyoruz. Evden eve nakliye için genel tavsiyemiz daima güçlü şirketler ile (yani eşyanıza zara geldiğinde bunu karşılayabilcek firmalar ile evden eve nakliye yanlamşı yapmanızdır. Sigorta yapan firmaları seçmeniz yönünde olacaktır.

evden evenakliyat

Evden eve taşıma

Evden eve taşıma yapacak olan tüm kamyonlarımız güvenli nakliye ve taşımacılık için çelik kasalı evden eve taşıma için uygun hale getirilmişdir. Evden eve taşıma kamyonlarımızın bakımı sürekli güncel olarak yapılmaktadır. Evdeneve taşıma kamyonalrımız nakliye sırasında herhangi bir olumsuz sorunla karşılaşılmaması için tüm yetki belgeleirine eksiksiz sahip olmakla beraber şöförlerimiz işinin uzmanı deneyimli evden eve taşıma şöförleridir. 1+1 daire, 2+1 daire, 3+1 daire ve 4+1 daireler için taşıma yapabilecek kapsaite evden eve taşıma kamyonlarımızın hepsi eşyalar kamyonla giderken sallanmasın oynamasın düşmesin diye çelik kasalı taşıma/nakliyat sektörü için üretilmiş kamyonlardır.

evdeneve nakliyat

Evden eve

Evden eve şirketleri tüm sorumlulukları üstlenecek güçlü firma yapısına sahip olmalıdır. Evden eve de para ilk önceliği olan insanlar ve nakliyatçılardan uzak durun deriz. Kişiye özel evden eve çözümlerimiz ile lüks nakliyatın adresi savaş grup nakliyat yasal bir firma olarak sözleşmeli, işinde uzman evden eve personelleri düzgün dürüst temiz düzenli işlere imza atmaktadır.

evdeneve

kişiye özel evden eve nakliyat

SavaşGrup Nakliyat

444 5537

www-evdenevenakliyat.com