İstanbul içi ofis taşıma sadece 1000TL uzman paketlemeli herşey dahil sistem işyeri taşıma CİHANTRANS.sigortalı ve güvenli taşıma şirketi cihan trans'a 50BİNTL ye kadar taşıma sigortası ile nakliyat yapmaktadır..

Kurumsal işten işe nakliyat şirketi

İŞYERİ NAKLİYATI, OFİS TAŞIMA İSTANBUL

0850 228 5251

0216 371 76 05

0212 211 61 66

İŞTEN İŞE NAKLİYAT

İşten işe nakliyat hakkında bilmeniz gerekenler

 • NASIL BİR REZERVASYON YAPACAĞIM?

  Kurumsal antetli kağıdımıza nakliyat ile igili ihtiyaçlarınızı yazıp size kaşeli olarak teklifde bulunuyoruz. Eğer kabul ederseniz karşılıklı imza altına alıp nakliye palnmalmasına geçiyoruz..

 • Eşya ekspertizi nasıl ve ne kadar dır Anlaşma olmazsa ne eksper ücretimi ödeniyor?

  Firma personelimiz yerinde eşyayı inceler ve ücretisiz eksper yapar. Ona göre nakliyat kamyonu, nakliye malzemelri ve nakliye personelini organize edip size net bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olmazsa hiç bir fiyat yada herhangibir talebde bulunmadan ofisimize geri döneriz. Nakliye fiyatı teklif halinde size yazılı kaşeli olarak resmi bir şekilde gönderilir. Yada mail atarız. Değerlendirme kabul edip etmeme tamamen size kalmıştır. Cihan trans TAMAMEN ÜCRETSİZ eksper hizmetleri sunmaktadır.

 • Taşıma kaç kişi ile yapılıyor? Çalışanların can güvenliği ve sorumluluğu kime ait?

  Taşınma işi en az 4 nakliye peroneli ile gerçekleşmektedir. İşin durumuna göre personel işini organize etmek tamamen firmamız CİHANTRANS A.Ş. firmamıza aittir. Çalışan tüm nakliye personelimizz sigortası ve iş güvenliği gene TAMAMMEN firmamız cihantarns nakliyat a.ş. ye aittir. Tüm sorumluluk işe başladığımız andan varış yerine kadar cihan trans a.ş. dedir.

 • Taşıma ve nakliye tarihi ve değişiklik nasıl oluyor?

  Anlaşma yapılması durumunda firmamız bu iş için bir organizason yapmaktadır. İptal hakkı tabiki vardır. Ama en az 3 iş günü öncesi yazılı olarak firmamıza İPTAL dilekçesi ile bildirmekle yükümlüdür eşya sahibi.

 • Asansörlü nakliyat nedir? Asnsörlü taşıma fiyatları ve sigortası nasıldır?

  25. kata yükselebile dış cephe asansörümüz vardır. Asnasörlü nakliyat işini nakliyat vincimiz ile gene tüm çevre güvenliği asansörün kurulması sigortası ve çalışnalrını güvencesi dahil firmamız cihantrans nakliyat firfmasına aittir. Asnaörlü nakliyat fiyatı taşıma fiyatına ilave +400TLdir.

 • Nekadar eşya ve hangi kata kadar taşıma yapılıyor?

  Taşıma işimizde herhangibir sınrımız YOKDUR. Tüm katlara taşıma işi yapmaktayız. Eşya boyutunun ya ğırlığının hiçbir sorun değildir bizim için. Taşıma işinin mahyetini yani hangi katda hangi kata taşınacağını nakliye sözleşmemize yazıp karşılıklı imza altına alıyoruz.

 • Anlaşma, sözleşme, sigorta?

  Anlaşma yazılı olarak karşılıklı istekler doğrultusunda müşteri ve cihantrans nakliyat yetkilleri arasında beraber oluşturulmaktadır. Sigorta ücreti 50.000TL ye kadar limitli taşıma fiyatına ilave 150TLdir. .

nakliyat çeşitleri

cihanTRANS