TAYİNCİLERE ÖZEL ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT KAMPANYASI : DEVLET MEMURLARINA nakliyat ihtiyaçları için istanbul dan tayin olan kamu çalışanlarının hepsine 2+1daire 3000TL ve 3+1 daire nakliyat fiyatı da 3500TL den başlayan fiyatlar, uzman paketlemeli nakliye.sigortalı taşıma şirketi Savaş TRANS..

Şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi

EV NAKLİYATI, EV TAŞIMA, EVDEN EVE NAKLİYE İSTANBUL

0532 066 1854

0535 313 5953

0216 399 60 77

SACAŞ TRANS NAKLİYAT A.Ş. ye HOŞGELDİNİZ

Bu web sitemizde sizleri şehirlerarası nakliyat hakkında ve bizim çalışmalarımız, yapabildiklerimiz hakkında bilgilendirmelerde bulanacağız. Şehirlerarası Nakliyat adı altında tüm ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizi arayabilir yada bir kere çağrı yapıp kapatırsanız size geri dönüş yapıp nakliyat hakkındaki sorularınızın cevaplarını vermeye çalışan çok sayıdaki nakliye personelimiz telefonumuzun ucunda sizi bekliyor olacakdır.

HIZLI ve GÜVENLİ NAKLİYECİLİK

SAVAŞTRANS Evden Eve Nakliyat, 2000 yılında İstanbul' da kurulmuş, Zamanla Evden EveNakliyat ile başladığı hizmet ağını genişleterek bugün nakliye ve taşımacılık adına ne varsa tamamına hizmet veren firma olmuştur. Tüm bu evden eve nakliyat işlerinde müşteri odaklı hizmet anlayışı ile istanbul ve çevre illerde de bayi agını uzman bir şekilde kurmuş olup, sürekli büyüyen nakliye kamyonları ve asansörlü nakliye araçları ile nakliyat hizmetlerinde kaliteyi bozmadan SÜPER NAKLİYE işleri yapmaktadır.

PAKETLEMELİ NAKLİYECELİK

Paketleme kesinlikle yaparız. Paketleme yapmak eşyalarınızı çizilmelere, darbelere, kire ve toza karşı en iyi korumanın yolu ve en iyi önlem aracıdır. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazmanız da odalara ayırırken karışıklık olmaması açısından önemlidir. Havalı köpüklü naylon malzemeler de taşınma yapılan eşyalarda çizilme yada herhangi bir kötü sonuç riskinı sıfıra indiriyoruz. Kırılacak eşyalarınızı her türlü riske ve taşınmanın zor şartlarına karşı korumak için değerli eşyalarınızı köpük ve naylon ambalajlar ile paketlemesi savaştrans nakliyat ekibi süper bir işçilikle kaplamaktadır.

ZAMANIN DEĞERLİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ.

Şehirlerarası yada şehir içi farketmez EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerimizden yararlanabilir, eşyalarınızın taşınma durumunu sorgulayabilir ayrıca taşınma talebinizi iletebilirsiniz. En uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeyen nakliye tekliflerimiz için SAVAŞTRANS evden eve nakliyat.

EV TAŞIMA / ŞEHİRLERARASI NAKLİYE / EVDEN EVE TAŞIMA İÇİN NAKLİYAT STRATEJİLERİ

sabah : 08:00 - akşam :22:00

Sadece mesai saatleri içinde size hizmet verebilmekteyiz. Yapamayacağımız şeyleri yazmayız da söylemeyizde.

TÜRKİYE ÇAPINDA 72 BAYİ ve HER BAYİ İÇİN 1 BÜYÜK 1 KÜÇÜK NAKLİYAT KAMYONU

Eşyanlarınınz boyutlarına göre nakliye kamyonu organizasyonu şirketimiz tarafından sizin için en uygunu ve en hesaplısı seçilir.

GÜVENLİ NAKLİYECİLİK / KANUNUNİ SORUMLULUK

Tüm taşıma personelimiz sigorta ve kanuni giderleri şirketimiz tarafından karşılanır. Tüm sürücülerimiz yetki belgeleri eksiksiz yola çıkmaya mecburdur.

TÜM TÜRKİYE' ye GÜVENLE ULAŞTIRMA SÖZÜ.

Türkiyenin ucu bucağı bizim için hiç bir zaman taşıma yapmaya engel değildir.

WHATS UP dan bize yazın

0535 313 59 53

zamanında teslimat

Zamanında teslimat yapmak bizim için çok önemlidir. Bunu yaparken yol ve hız sınırlarını %100 uymaktayız. Zaman ve güvenlik ilk önceliğimizdir.

EVDEN EVE NAKLİYE PLANLAMASI

  • Müşteri İstekleri dogrultusunda ORTAK bir sözleşme

  • Eşya paketlemesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi

  • Evden eve nakliyat kamyonumuza şirketimiz personeli tarafından yerleştirilmesi

  • varış yerinde montaj ve kurulum dahil teslim etme.

EVDEN EVE NAKLİYE (ev taşıma)

şehir içi nakliye

0216 399 60 77

cihan trans şehir içi nakliyat

şehirlerarası nakliye

0216 399 60 77

savaş trans şehirlerarası nakliyat

asansörlü nakliye

0535 313 5953

savaş trans asansörlü nakliyat

eşya depolama

0216 399 6077

savas trans sigortalı nakliyat

Evden eve nakliyat referanslarımız :

dap yapı

ev taşıma, ofis taşıma, rezidans nakliyatı

Dap yapı bünyesinde tüm projelerinde ev taşıma ofis taşıma ve rezidans taşıma hizmetlerimiz değerli müşterimizin değerli eşyalarını en uzman personelimiz tarafından özenle taşımaktayız..

Sigortalı ve kaliteli nakliye için bizi tercih edin rahat ve güvenle taşımacılığın keyfinini bizimle yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en usta olduğumuz işdir.

nish adalar

büyük ev taşıma, lüks konut nakliyesi

Maltepenin en lüks konutlarına en kaliteli nakliyat için sizde SAVAŞTRANS evden eve nakliyat şirketimize bekleriz..

Lüks ve ugun fiyatı bir arada sunan şirketimizi tercih edin rahat ve güvenle taşımacılığın keyfinini yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en keyifli olduğumuz işdir.

(01) EVDEN EVE NAKLİYATLA İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER;

kasım

2018

Ev nakliyesi

Ev TAŞIMA

Tüm ev nakliyesi ihtiyaçlarınızda savas trans nakliyat a.ş.

kasım

2018

ev nakliyesi

EV TAŞIMA

Uzman personel ile uzman ev taşımacılığı savas trans evden eve.

21 kasım

2018

sözleşmeli nakliye

SİGORTALI TAŞIMA ŞİRKETİ

Sizde savas trans nakliyatın uzman personeli ile nakliye oraganizasyonları, zaman varış paketleme montaj deomantaj işlerini şirketimizin uzman personeli ile çözüme ulaştırmayı bekliyoruz.

(kasım2018) NAKLİYAT DENİNCE AKLA NE GELİRSE BİZ TALİBİZ.

kasım

2018

PEKETLEMELİ NAKLİYE NEDİR?

SAVAŞTRANS evden eve nakliyat ve Taşıma Şirketi a.ş.

Paketleme firmamız açısından çok büyük önem taşımaktadır. Paketleme olmada taşıma sistemi "evdenevenakliyat" kelimesinin karşılığı hiç bir zaman çıkmaz. Yani paketleme yoksa o işin adı "evden eve nakliyat" değildir. Evden eve nakliyatın ilk bulgusu paketleme sayesinde taşınırken ne kadar özen gösterirseniz farketmez mutlaka sürtünmeden dolayı çizilmeler olmaktadır. Bu olası çizilmeleri önelmenin de tek ve ANA sebebi paketlemedir ama DÜZGÜN PAKETLEME ;)

kasım

2018

Asansörlü evden eve nakliyat Nasıldır?

SAVAŞ TRANS İSTANBUL

Asansörlü nakliye vinci ile çok yüksek katlı binalarda yada bina içi yolcu asansörlerinin izin verilmediği durumlar yada bina içi yolcu asansörüne sığmayan eşyalar için yüksek katlara taşıma işinin tek çözümü ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT VİNCİDİR. Uzman personel ile uzman asansörlü ev taşımacılığı SAVAŞTRANS nakliyat a.ş.

21 kasım

2018

Sözleşmeli nakliye

NAKLİYAT SÖZLEŞMESİ NEDİR?

Evden eve nakliyat sözleşmesi 1: Taşınacak eşyaların cinsinin yazıldığı sözleşmedir. (yani ev eşyalkarı, ofis eşyaları, piyano yada herhangibir eşya türüün ana ismi yazılır çok detay eşya isimleri yazılmaz. 2: Alış ve Varıs yani teslim yeri. 3: Nakliye fiyatı. 4: Nakliye türü (paketlemeli eşya taşıma yada asansörlü ev taşıma gibi). 5: Nakliyat sigortası istenilip istenmdiği ve eşya bedeli üzerinden %3 olarak hesaplanır "yani 50binTL lik bir taşıma sigortası ortalama 150TLdir." Sizleride savaş trans nakliyatın uzman personeli ile nakliye oraganizasyonları, zaman varış paketleme montaj deomantaj işlerini şirketimizin uzman personeli ile SORUNSUZ çözüme ulaştırmayı bekliyoruz.

(kasım/2018) İSTANBUL HAKKARİ EVDEN EVE NAKLİYAT:

kasım

2018

ANTALYA YA EVDEN EVE NAKLİYAT?

İstanbul Antalya arası kaç km? Hangi yollar kullanılır?

Yaklaşık istanbuldan Antalya merkez 700km civarıdır. Antaya'ya gitmek için 4 yol tercihi vardır. Nakliyat kamyonlarının kullandığı yol çok olağan üstü bir yol çalışması yada yol la ilgili bir problem olmadığı durumlarda ilk önce Gebze Yalova Bursa İnegöl Bozüyük Kütahya Burdur ordan da son olarak Antalya dır. Şehirlerarası nakliyat da tüm sorumluluk firmamız cihan trans a aittir. Tüm eşyalarınızı sigorta yapılarak taşıma işine başlanır. Taşıma öncesi eşya paketleme ve gerektiğinde asansörlü taşıma yapmak ve tüm bu nakliye taşıma paketleme sigorta asönsör personel gibi işleri organize etmek kurumsal bir firmayla mümkündür.

SAVAŞTRANS Akdeniz nakliyat firması olarak kısa süre içerisinde hem de hiçbir sorun yaşamadan evden eve taşımaları gerçekleştirmektedir.
Antalyalı müşterilerimize SavasTrans kalitesinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Asla kaliteden taviz verip ucuza akdeniz bölgesine nakliyat çalışmaları yapmayız. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız cihan trans bünyesinde çalışan elemanları güler yüzlü ve prensip sahibi kişilerden tercih etmektedir.
Taşımalar sırasında Akdeniz bölgesine taşınacak yada nakliye planlaması yapan müşterilerimizin bütçelerini de düşünen firmamız SAVAŞTRANS maddi zorluk yaşamamaları için fiyatları yapılan işin hakkı olması münasebetiyle gerçek kalitede nakliye fiyatlarımızı uygun tutarken, aynı zamanda karşılıklı yapılacak olan ilden ile taşımalarla her iki tarafa da makul fiyatlar sunarak nakliye işleriniz en uygun fiyata yapmaya çalışıyoruz.

Ama bedava ya ucuz işçi ucuz malzeme yada ucuz kamyonla nakliyat işini hiç bir zaman YAPMAYIZ.

nisan

2018

ANTALYA PARÇA EŞYA TAŞIMA?

istanbul Antalya arası nakliyat taşıma tek eşya nakliyesi, Teslimatı, Kurulumu, Sigortası, Güvencesi gibi tüm bu sorularınızın cevabı :

Tek eşya yada paraç eşya tek bir oda tek bir çamaşır yada bulaşık yada budolabı yada herhangibir büyük koliniz varsa parça eşya taşımacıığı yapmaktayız. Ama eşya olmalı örneğin bir paket zarf yada çok küçük bir kutu bizim işimiz değildir. Parça eşya taşıam geektiren kurulum gerektiren kapıdan kapıay teslim edilmesi gerekn bir nakliyecilik çeşidir. Kargo şirketlerinde çok daha uygun fiyata parça eşya taşımacılığı kapıya teslim çalışm aprensibiyle sigortalı garantili olarak taşınmaktadır. SAVAŞTRANS nakliyat a.ş.

01nisan

2018

Nakliye Planlaması

Ekspertiz ücretleri? Antalya nakliyat fiyatları?

Eşyalarınızın boyutları ve dairenizin bulunduğu kata varış yei kilometresine göre nakliyat fiyatı belirlenmektdir. Anlatya ya bugun en az taşıma fiyatı 3000 TL dir. Ekpertiz ücreti almıyoruz. Anlaşma olmadığı durumlarda hiç bir ücret talep etmeden geri döneriz. bizim için insanlara tanışmak insanlrın bizi tanıması ve güvenmesi yeterli. İş her zaman olur. Bizi tercih eden yada bşzdeb fiyat isteyen herkes bizim için sadece müşteri değil bir dost dur. Nakliyat planlanmasının en doğru şekilde hazırlanabilmesi ve sağlıklı taşıma hizmetleri almak için ücretsiz ekspertiz himetlerimiz için 0216 399 6077 den randevu ve bilgi alabilrisiniz. Sizleride SAVAŞTRANS nakliyatın uzman personeli ile nakliye oraganizasyonları, zaman varış paketleme montaj demontaj gibi işlerinin komple tek bir sorumluya teslim edilmesi işi şirketimizin uzman personeli ile SORUNSUZ çözüme ulaştırmaya hazırız.

(mayıs/2018) PARÇA EŞYA NAKLİYAT:

mayıs

2018

PARÇA EŞYA NAKLİYAT?

Parça eşya nakliyesi kapıdan kapıya mı yapılır? Kargo dan farkı nedir?

Parça eşya nakliyatı kargodan farklı kapıdan kapıya taşıma çizilmeye karşı apketleme ve mabalajlama ile yapılır. Sökülmesi gereken herhangibir eşya dolap yatak karyola komidin gibi bir ürünse uygun bir şekilde söklülmesi ve varış yerinde yeniden montajının yapılar teslim edilemsidir. Kargo kutu içindeki ürünü götürür. Parça eşya nakliyatı kapıdan kapıya montaj ve demantaj dahil nakliye çşideine denmektedir. Parça eşya nakliyatında tüm sorumluluk firmamız SAVAŞTRANS nakliyat a.ş. ye aittir. Tüm eşyalarınızı sigorta yapılarak taşıma işine başlanır. Taşıma öncesi eşya paketleme ve gerektiğinde asansörlü taşıma yapmak ve tüm bu nakliye taşıma paketleme sigorta asönsör personel gibi işleri organize etmek gene evden eve nakliye konusunda uzman taşıma şirketimiz SAVAŞTRANS'a aittir..

SAVAŞTRANS nakliyat şirketi en makul kısa süre içerisinde hem de hiçbir sorun yaşamadan parça eşya nakliyatını sigortalı olarak tamamlamayı taahhüt etmektedir..
SAVAŞTRANS taşıma şirketimiz evden eve nakliyat kalitesinde, parça eşya taşıma hizmetlerini sigortalı olarak sunmaktadır. Temel kuruluş ilkelerimiz olarak asla keliteden taviz verip ucuza parça eşya çalışmaları yapmıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız cihantrans çalışan elemanlarını güler yüzlü ve prensip sahibi kişilerden tercih etmektedir.
Parça eşya taşıma işi kargodanher daim çok daha uyguna gelir. Parça eşya nakliyat ihtiyaçlarınız da yapılan işin hakkı olması münasebetiyle gerçek kalitede nakliye fiyatlarımızı gayet uygun tutmaktayız.

Parça eşya nakliyatı için en az bir koli yada ağır bir eşya olması gereklidir.

mayıs

2018

PARÇA EŞYA TAŞIMA?

istanbul içi yada istanbul dışı parça eşya nasıl taşınır? Teslimatı, Kurulumu, Sigortası nasıl?

Şehir içi yada şehir dışı farketmez her boyuttaki eşyalar için tek yada birden fazla eşyayını taşınması işine parça eşya taşıma denir. Tek eşya yada parça eşya, tek bir oda, tek bir çamaşır yada bulaşık yada budolabı yada herhangibir büyük koliniz varsa parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Ama eşya olmalı örneğin bir paket zarf yada çok küçük bir kutu bizim işimiz değildir. Parça eşya, taşıma gerektiren, kurulum gerektiren kapıdan kapıya teslim edilmesi gereken bir nakliyecilik çeşitidir. Kargo şirketlerinden çok daha uygun fiyata parça eşya taşımacılığı kapıya kadar teslim çalışma temel ilkelerimizle sigortalı garantili olarak taşınmaktadır. SAVAŞTRANS nakliyat a.ş.

07mayıs

2018

PARÇA EŞYA TAŞIMA SİSTEMİ

Parça eşya taşıma demek kargo şirketleri mi demek?

Parça eşyanın 1 boyutu, 2 paketleme, 3 montaj ve demonataj, 4 alınacak aders katı ve varış katı, 5 Mesafesi....Bunlar parça eşya taşıma fiyatını belirmektdeir. Parça eşya taşıma hizmetleri almak için çağrı merkezimize 0535 313 5953 ü hemen arayabilr yada whatup dan hemen bize yazabilrisiniz. Sizleride SAVAŞTRANS nakliyatın uzman personeli ile parça eşya taşıma ve nakliye işlerinin komple tek bir sorumlu nakliye şirketine teslim edilmesi demek SORUNSUZ çözüm demektir.

EV NAKLİYESİ

Uzman ev taşıma ekibimiz, eksperlerimiz ve 19 yıllık ev nakliyesi tecrübemizle müşterilerimize Türkiye’nin 81 ilinde en kaliteli paketlemeli ve asansörlü ev taşıma ev nakliyesi hizmetleri sunuyoruz. Ev nakliyesi hizmetlerimizle taşınmanın bütün zorluklarını ve ağırlığını sizden alıp bir sırtlıyoruz. Ev nakliyesi ihtiyaçlarınızda SAVAŞTRANS nakliyat a.ş. 0216 399 60 77

Uzman Ev Nakliyesi

Tam 19 yıldır ev nakliyesi yapıyoruz. Siz anladınız ne demek istedigimizi. Ev nakliyesi bizim işimiz.

0535 3135953

Asansörlü Ev Nakliyesi

Asansörlü nakliye vincimiz sayesinde apartman içinde duvarlara çarpma riski ortadan kalkar. Bina içinde taşıma sırasında hasar oluşmasını engeller. Hızlı ve Pratik kullanımı sayesinde eşyaların daha hızlı olarak nakliye araçlarına yüklenme ve boşaltmasını sağlar. İstanbulda en iyi asansörlü evden eve nakliyat şirketi için cihan trans evdeneve nakliyat şirketi garantili ve olmazsa olmaz paketlemeli ambalajlmalı şekilde siz hiçbir şeye dokunmadan taşıma ve nakliyesini yapar. Geniş kapsamlı ev yada ofis taşımak için cihantrans nakliyat olarak 32.kata kadar yükselebilen akıllı vinçli taşımacılık yapmaktayız. Sadece cihantrans nakliyat a.ş. tüm nakliyat işini komple yapabilecek kapasiteye sahipdir. Sigortalı ofis ve işyeri taşımak büyük bir avantajdır. Ucuz işler yada sizin bilmediğiniz ufak taşımacılık ayrıntıları size büyük zararlar açabilir. Bizimle sigortalı ve garantili asansörlü nakliyeciliğin keyfini ve kalitesini görün.

0216 3996077

Paketlemeli Ev Nakliyesi

Uzman EV NAKLİYESİ personelimizin yaptığı kaliteli malzeme ile doğru ambalajlama ve paketleme sonucunda eşyalarınız; içeriğine, yapısına, türüne, bekleme süresine ve bekleyeceği yere göre kalın patpatlı naylon nakliye poşetlerimizle ambalajlanarak olası çizilmelere karşı tam korunmuş olur.

0216 3996077